مبدل برق خودرو به برق شهری

مبدل برق خودرو به برق شهری

فروش انواع تبدیل های برق 12 به 220 ولت جهت مسافرت، برق اضطراری، روشن کردن وسایل خانگی و صنعتی و ... در توان های مختلف

نکات مهم استفاده از تبدیل برق


نکات مهم استفاده از تبدیل برق

نکات مهم استفاده از تبدیل برق

 

1) برق 220 ولت خروجی تبدیل ها مانند برق شهری خطرناک می باشند .
2) هنگام استفاده از این تبدیل ها به توان تبدیل و توان مصرفی وسیله برقی دقت شود تا فشار اضافی به تبدیل وارد نگردد. درصورت نیاز به توان بیشتر تبدیل با توان بالاتر خریداری شود.
2) این دستگاه برای خودروهایی با ولتاژ 12 ولت DC طراحی شده لطفا از اتصال دستگاه به خودروهای با ولتاژ 24 ولت خودداری نمایید .
3) ورودی دستگاه ها به جز 2500 وات و 5000 وات می تواند فندکی و یا گیره ای باشد که مشتری با توجه به نیاز خود آن را سفارش می دهد.
4) درصورت استفاده از جافندکی ماشین نباید بیشتر از 100 وات از دستگاه گرفته شود زیرا حداکثر توان فندکی 200 وات می باشد.
5) هر دستگاه برقی در لحظه روشن شدن به توانی بیشتر از توان ذکر شده روی دستگاه نیاز دارد ( معمولا 2 تا 10 برابر بیشتر از توان دستگاه )
6) از اتصال برق خروجی تبدیل های کیا به برق شهری خودداری نمایید.
7) از برق خروجی تبدیل ها می توان برای شارژ باطری استفاده نمود اما با این کار زمان روشن بودن وسیله الکتریکی بالا نمی رود بلکه کاهش می یابد ( این مثال به آن می ماند که از یک سطل آب کمی آب برداریم و بعد در همان سطل بریزم که در این حالت آب سطل کاهش یا افزایش نمی یابد.)
8) تا حد امکان به سیم ورودی دستگاه ها دست نزنید و یا آن را دراز ننمایید چون تبدیل ها ولتاژ پایین با آمپراژ بالا از باطری می گیرند و برقی با ولتاژ بالا و آمپر پایین تحویل می دهند. درنتیجه بهتر است به جای افزایش طول سیم ورودی، از سیم سیار استفاده نمود. درصورت نیاز با واحد فنی تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی فرمایند.
9) زمان روشن بودن یک وسیله برقی به نوع تبدیل بستگی ندارد بلکه به آمپر ساعت باطری و توان مصرفی وسیله برقی بستگی دارد و هر چقدر آمپر ساعت باطری بالاتر باشد و یا مقدار وات مصرفی دستگاه برقی پایین تر باشد این زمان افزایش می یابد.
10) یک باطری 60 آمپر ساعتی نو می تواند حدود 500 وات ساعت برق تولید نماید. یعنی یک وسیله 250 واتی را دو ساعت و یا یک وسیله صد واتی را پنج ساعت روشن نگه می دارد.
11) تبدیل های کیا به دلیل مزایایی که دارند می توانند به صورت مداوم کار نمایند . در این حالت باید برق 12 ولت با آمپراژ مورد نیاز را برای آن تامیین نمایید.

  انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 2327

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

آذربایجان غربی - مهاباد - خیابان وفایی - هشت متری دوم شرقی - گروه تولیدی کیا

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تولیدی کیا می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما